O nas

Grupa iNET Multimedia powstała w wyniku współpracy dostawców internetu FH MAG (Tylda.net) i W-explorer sp. z o.o. i iNET Networks sp. z o.o. Wszystkie doświadczenia i cała wiedza została przeniesiona do nowo powstałego podmiotu, który jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku.

Od kilkunastu lat świadczymy najwyższej jakości usługi telekomunikacyjne w tym dostęp do szerokopasmowego internetu, cyfrowej telefonii i telewizji w technologii światłowodowej na terenie województw śląskiego, dolnośląskiego i zachodniopomorskiego. Posiadamy bezpośrednie połączenia z największymi dostawcami internetu w Polsce.

Jesteśmy Operatorami Telekomunikacyjnymi zarejestrowanymi w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej.

Nasi konsultanci przechodzą intensywne szkolenia, aby usługi oferowane przez naszą firmę były na najwyższym poziomie.

Staramy się, aby nasze działania były innowacyjne i trafiały w zapotrzebowanie szybko rozwijającego się rynku usług telekomunikacyjnych. Dzięki takiemu podejściu udało nam się nawiązać współpracę z wieloma firmami i instytucjami. Nasze usługi dostarczamy do Banków, Urzędów, Przychodni, Call center, Operatorów telekomunikacyjnych i wielu innych, gdzie jakość i wiarygodność jest podstawą współpracy. 

W ramach strategii zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu prowadzimy działania na rzecz środowisk lokalnych, organizując i wspierając przedsięwzięcia w zakresie sportu, edukacji i akcji charytatywnych.