Internet światłowodowy

/ ULTRASZYBKI / NIEZAWODNY / 

Do zakończenia promocji:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
69,00 zł

Promocja Lato`23

FIBER 400

59,00

zł/Miesiąc
prędkość pobierania
400 Mb
prędkość wysyłania
50 Mb
79,00 zł

Promocja Lato`23

FIBER 600

69,00

zł/Miesiąc
prędkość pobierania
600 Mb
prędkość wysyłania
50 Mb
89,00 zł

Promocja Lato`23

Fiber 800

79,00

zł/Miesiąc
prędkość pobierania
800 Mb
prędkość wysyłania
100 Mb
podana cena zawiera

RABAT

Abonament z rabatem 5,00 zł z tytułu e-rachunku / Rabatem 5,00 zł za zgody marketingowe / Rabatem 5,00 zł za terminową płatność.

Promocja Lato`23

FIBER 400

55,00

zł/Miesiąc

Router bez WiFi

prędkość pobierania
400 Mb
prędkość wysyłania
50 Mb

Promocja aktywacja 1 zł

usługa dodatkowa

WiFi MESH

20,00

zł/Miesiąc
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

FAQ's

Każda instalacja kliencka zakończona jest gniazdkiem abonenckim posiadającym złącze do podłączenia krótkiego kabla światłowodowego do routera. Światło laserowe używane w sieciach komputerowych jest niewidzialne dla oka ludzkiego. Innymi słowy nie widzimy wiązki laserowej mimo ze ona jest nadawana! Nie jest wskazane spoglądanie w otwór ze światłem lasera w gniazdku abonenckim, kablu i modemie oraz ZABRONIONE JEST spoglądanie w wymienione miejsca przy użyciu przyrządów optycznych, w szczególności: lupy, lornetki, teleskopu itp. Prosimy samodzielnie nie otwierać puszki klienckiej, gdyż nieosłonięte włókno światłowodu jest bardzo delikatne i można łatwo go uszkodzić. Jeśli zajdzie potrzeba chwilowego rozłączenia kabla światłowodowego prosimy nie zabrudzić końcówki lub gniazda w routerze. Zabrania się odłączania kabla światłowodowego od routera na dłuższy czas.

Instalacja łącza światłowodowego trwa zazwyczaj około 2 godzin i przebiega w dwóch etapach. Podłączenie kabla światłowodowego do budynku i zaspawanie abonenckiej puszki przyłączeniowej. Kolejnym etapem jest podłączenie routera, konfiguracja komputerów klienta do pracy w nowej sieci oraz przygotowanie umowy. Nasi technicy posiadają wiedzę i umiejętności, aby cały proces instalacji przebiegał szybko i sprawnie. Wykonaliśmy tysiące takich instalacji, także nie ma obawy poradzimy sobie także w twoim domu.

Dla połączenia światłowodowego wymagany jest specjalny router. Obecnie stosujemy routery światłowodowe różnych producentów, lecz wszystkie mają 4 porty LAN, wbudowane Wifi, port telefoniczny oraz umożliwiają podłączenie telewizji IP (IPTV). Router światłowodowy jest naszą własnością i nie musisz martwić się o serwis lub wymianę. W wypadku problemu z jego działaniem nasz serwis wymieni go na inny.

W czasach gdy prędkość połączenia z Internetem sięga kilkuset megabitów na sekundę kluczową sprawę odgrywa szybki i sprawny komputer. Prędkości dostępu do sieci Internet oferowane przez naszą firmę są realne do osiągnięcia poprzez połączenie kablowe pomiędzy routerem a komputerem. Ze względu na specyfikę sieci WIFI (tłumienie przez ściany i zakłócenia) nie gwarantujmy prędkości podczas połączenia poprzez sieć WIFI z routerem. W razie wątpliwości prosimy przetestować swoje połączenie z Internetem np. poprzez wykonanie testu na stronie pro.speedtest.pl. Prosimy pamiętać, iż podczas wykonywania testu komputer musi być sprawny, wydajny, bez wirusów i ściągania w tle filmów lub muzyki, gdyż tylko taki test będzie wiarygodny.

Jeśli wyniki testu odbiegają od tego co mają Państwo w umowie prosimy o kontakt z naszym serwisem. Wykonamy pomiary i testy, włącznie z przyjazdem do Państwa z naszym sprzętem testowym, aby sprawdzić i odszukać przyczynę usterki. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz klient był zadowolony z naszych usług. Po światłowodzie to MUSI działać, nie ma innej opcji !!

Dla waszego zdrowia i bezpieczeństwa nasze routery posiadają wbudowaną funkcję Wifi 2,4GHz i 5GHz a/b/g/n zgodną z normami Unii Europejskiej. Jeśli zasięg z wifi nie jest wystarczający nie stosujemy „mocniejszych routerów”, „anten gigantów” oraz innych trików tylko zawsze sugerujemy zastosowanie kolejnego routera lub sieci WiFi MESH na piętrze lub z drugiej strony budynku. Jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie gwarantujące poprawienie zasięgu przy zachowaniu bezpieczeństwa i prędkości transferu.

Letnia Promocja

Skorzystaj z okazji i zamów ultraszybki internet światłowodowy w promocyjnej cenie do końca września 2023

Verified by ExactMetrics