Telewizja Kablowa

odkryj niezwykłą telewizję

PODSTAWOWY

33,00

zł/Miesiąc
Aktywacja 74,00 zł

KORZYSTNY

54,00

zł/Miesiąc
Aktywacja 74,00 zł

BOGATY

65,00

zł/Miesiąc
Aktywacja 74,00 zł

Poznaj TV Smart

TV Smart to dekoder 4K z Android TV, który łączy tradycyjną telewizję z dostępem do najlepszych serwisów streamingowych oraz ogromnej biblioteki VOD.

Pakiety Tematyczne

Tematyczne pakiety telewizji cyfrowej to jeszcze więcej kanałów tematycznych na wyciągnięcie ręki oraz… pilota! Ta oferta stanowi uzupełnienie pakietów podstawowych Plus. Możesz je domówić w każdej chwili – szybko i łatwo, bo bez wychodzenia z domu, a nawet bez rozmowy telefonicznej z konsultantem! 

Więcej Sportu Plus

14,99 zł

Więcej Erotyki

14,99 zł

* Ceny Pakietów Tematycznych przy zobowiązaniu terminowym 12 miesięcy

Pakiety Premium

Pakiety telewizyjne z sekcji premium to prawdziwa gratka dla zagorzałych fanów kina i sportu. Kanały, które zawarte są w poszczególnych pakietach, gwarantują łatwy dostęp do najświeższych i najpopularniejszych premier filmowych, seriali, a także relacji z najważniejszych wydarzeń sportowych w kraju i na świecie.

Pakiet Eleven

14,99 zł

Pakiet HBO + Max

24,99 zł

Pakiet Canal+ Select

44,90 zł

Pakiet Canal+ Prestige

49,90 zł

Pakiet Cinemax

10,00 zł

Pakiet Filmbox

10,00 zł

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 •  

Ceny Pakietów Premium przy zobowiązaniu terminowym 12 miesięcy

Multiroom

Multiroom umożliwia odbiór telewizji cyfrowej jednocześnie do 3 dekoderów. To usługa charakteryzująca się niezależnością. Co to oznacza w praktyce? Kiedy Ty oglądasz swój ulubiony serial, drugi domownik może cieszyć się transmisją wydarzeń sportowych w swoim pokoju, bez żadnych zakłóceń.

Usługa nie powoduje żadnych zmian w jakości odbieranego sygnału oraz ilości programów. Na każdym dekoderze masz dokładnie ten sam, wybrany przez Ciebie pakiet telewizji cyfrowej.

Decydując się na multiroom płacisz raz, a cieszysz się wysoką jakością telewizji cyfrowej razy dwa lub nawet trzy. Ponosisz koszty wyłącznie za usługę multiroom, bez względu na to, jaki pakiet programów wybrałeś. Multiroom to jeden abonament, a dużo więcej przyjemności z oglądania dla wszystkich domowników.

Dzięki tej wyjątkowej usłudze możesz zapomnieć o sprzeczkach dotyczących tego, co będziecie oglądać. Zapomnieć możesz też o pominięciu istotnych dla Ciebie premier  filmowych, transmisji na żywo, czy emisji kolejnego odcinka serialu. Z multiroom zawsze oglądasz to, na co masz ochotę. I oszczędzasz!

Multiroom

16,00 zł

 • Umowa na czas określony 24 miesiące
 • Aktywacja 74, 00 zł

Multiroom

20,00 zł

 • Umowa na czas nieokreślony
 • Aktywacja 74,00 zł

Pakiety podstawowe PLUS

Na dekoderach JAMBOX ustawiona jest lista kanałów ze stałą numeracją rozpoczynającą się od 101. Kanały od 1 do 100 można zmienić !!!
Użytkownik może stworzyć własną kolejność i numerację swoich ulubionych kanałów (NR od 1 do 100) korzystając z funkcji Moja lista 100.

Wypożyczalnia

Wypożyczalnia to serwis z wysokiej jakości filmami, bajkami i serialami dostępnymi na żądanie. Filmy mogą być wypożyczane pojedynczo. Jednorazowa opłata, bez abonamentu.
W wypożyczalni czekają na Ciebie hollywoodzkie i polskie hity filmowe, a także produkcje, które dorobiły się już statusu kultowych bez przerywania reklamami.

 

Możliwości

Dzięki telewizji interaktywnej możesz korzystać z wielu wygodnych i nowoczesnych rozwiązań. Między innymi znajdziesz tu usługi takie jak CatchUP, StartOver, Nagrywarka sieciowa czy dostęp do wideo na życzenie. Telewizja interaktywna dopasuje się do Ciebie tak jak lubisz, oglądaj co chcesz, jak chcesz i kiedy chcesz.

CatchUp - Archiwum TV

Oglądaj audycje z ramówki TV nawet

do 7 dni wstecz.

StartOver - Oglądaj od początku

Oglądaj od początku emitowany
na żywo program.

JAMBO Nagrywarka

Nagrywaj w chmurze bez konieczności posiadania dysku.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Verified by ExactMetrics